У ПАРЄ прокоментували наміри Києва відмовитися від участі в діяльності Асамблеї

15 вересня 2016, 15:26
4930
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У ПАРЄ вважають, що можлива відмова Києва від роботи в є ПАРЄ невдалим кроком

Депутат Парламентської асамблеї Ради Європи від Чехії і доповідачка політичного комітету ПАРЄ по Україні Крістіна Зеленкова заявила, що відмовившись від роботи в Асамблеї, Київ втратить можливість безпосередньо говорити парламентаріям інших країн про російську агресію в Україні

За словами Зеленкової, Україна повинна не здаватися, а продовжувати докладати всі можливі політичні та дипломатичні зусилля для того, щоб зупинити війну в Донбасі і повернути Крим, повідомляє DW.

"Я не можу критикувати кроки, які збирається зробити Україна з цього питання, тому що Україна - незалежна держава і може приймати власні рішення. Однак, на мою думку, такий крок ( відмова від роботи в ПАРЄ – ред.) був би не дуже вдалим", - зазначила депутат ПАРЄ.

Вона також впевнена, що члени ПАРЄ продемонстрували світові своє неприйняття агресії Росії щодо України в Криму та Донбасі, саме тому наклавши санкції на російську делегацію.

"І якщо асамблея проголосує за продовження санкцій проти російської делегації або якщо вона виступить за скасування санкцій, це буде результат демократичного голосування, ми повинні його прийняти", - додала Зеленкова.

10 жовтня в Страсбурзі Крістіна Зеленкова виступить на осінній сесії ПАРЄ з доповіддю Політичні наслідки конфлікту в Україні.

Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що українська делегація може призупинити свою роботу в ПАРЄ, якщо Асамблея визнає повноваження делегації РФ всупереч незаконності проведення виборів до Держдуми на території Криму, які повинні відбутися восени.

У свою чергу голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв заявив, що рішення Асамблеї приймаються через корупційну складову.

Крім того, постійний член української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Ірина Геращенко також розкритикувала роботу ПАРЄ, назвавши організацію"асамблеєю порожньої балаканини".


Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше