Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Німеччині розкритикували пропозицію глави МЗС послабити санкції проти РФ після введення миротворців на Донбас

19 лютого, 02:39
301
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Представники деяких політичних партій ФРН розкритикували ідею поступового скасування санкцій проти Росії

Представники деяких політичних партій Німеччини розкритикували пропозицію глави МЗС країни Зігмара Габріеля про послаблення санкцій проти Росії, якщо буде досягнуто згоди про введення миротворців ООН на Донбас, пише газета Bild.

Лідер Партії зелених Катрін Герінг-Еккардт заявила, що "поки Росія порушує міжнародне право, санкції не можуть бути пом'якшені", зазначивши, що "анексія Криму та війна на сході України не змінилися".

"Ціннісно-орієнтована зовнішня політика вимагає чіткого ставлення і стійкості. Це не має бути підпорядковане економічним інтересам", - сказала Герінг-Еккардт.

За словами голови комітету із закордонних справ Норберта Реттгена, "поки російський уряд не реалізує Мінські угоди, скасування санкцій є абсолютно неправильним сигналом і спонуканням Путіна не міняти свою політику".

Нагадаємо, 17 лютого, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель виступив за послаблення санкцій проти Росії, якщо буде досягнуто згоди про введення миротворців ООН на Донбас. Про це він повідомив укулуарах конференції з безпеки в Мюнхені.

За словами Габріеля, "нереалістично" наполягати на повній реалізації Мінських домовленостей, не пропонуючи перед цим деяке послаблення санкцій проти РФ.


Україна запропонувала розмістити миротворчий контингент під мандатом ООН на всій території Донбасу, включаючи неконтрольовані ділянки кордону з РФ. Київ вважає, що миротворці зможуть стати твердим гарантом досягнення миру.

Водночас Росія, яка контролює бойовиків на сході України, виступає за обмеження мандата миротворців ООН тільки територією на лінії зіткнення.

У Німеччині заявили, що готові взяти участь в миротворчій місії на сході України.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися