У НАТО описали процес стрімкого падіння Росії в "табелі про ранги" Заходу

0 коментувати
Зараз НАТО не бачить в особі Росії партнера

Зараз НАТО не бачить в особі Росії партнера

Головнокомандувач об'єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав на брифінгу в Пентагоні прокоментував поточний стан справ у двосторонніх відносинах між Заходом і Росією, повідомляє Європейська правда

За словами Брідлава, протягом останніх десятиліть Захід намагався вести себе з Росією як з партнером, однак її дії поки не дозволяють бачити в її особі партнера.

"В останні кілька десятиліть ми прагнули до того, щоб Росія була нашим партнером. У 2008 році РФ вдерлася в Грузію. Це викликало занепокоєння, однак світ повернувся до того, щоб продовжувати бачити в Росії партнера, а потім сталася анексія Криму", - нагадав він.

"Зараз я не бачу в Росії партнера. Ви самі можете виставити оцінку її діям зя останні 18 місяців", - зазначив Брідлав.

У той же час він не виключає повернення до партнерських відносин з РФ в майбутньому.

"Якщо Європа буде цілісною, вільною, мирною і процвітаючою в майбутньому, і вони певним чином змінять свою поведінку, ми зможемо перейти до співпраці з РФ або до чогось іншого в такому ж роді", - зазначив Брідлав.

Раніше повідомлялося, що дев'ять країн Центральної та Східної Європи домовилися звернутися до НАТО з проханням розширити присутність альянсу в регіоні. Офіційно прохання буде передане керівництву НАТО на саміті альянсу, який відбудеться 4 листопада.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: