У Мінфіні США пояснили, чому засекречено частину "кремлівської доповіді" - Bloomberg

1 лютого, 16:57
640
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У США побоюються, що фігуранти списку можуть вивести свої активи, щоб не потрапити під санкції

Частина так званої "кремлівської доповіді" зі списком російських чиновників і підприємців, близьких до Володимира Путіна, засекретили з практичних міркувань.

Про це з посиланням на американський Мінфін передає Bloomberg.

У відомстві пояснили, що люди і компанії, зазначені у секретній частині документа, можуть спробувати вивести свої активи із США у разі її публікації, щоб не потрапити під санкції.

При цьому у Мінфіні визнали, що відкритий список, який було оприлюднено Мін'юстом, і який зазнав критики через "дилетантство" укладачів у російському питанні, дійсно ґрунтується на даних з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховано імена наближених до Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Попри те, що до вказаних у списку осіб поки не будуть застосовуватися будь-які санкції, банки та інші установи у США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

"Кремлівську доповідь" складено відповідно до закону Про протидію противникам США за допомогою санкцій, який було ухвалено у Сполучених Штатах влітку 2017 року, і який містить засекречену частину. 

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 08:01

article_img
Держдеп США схвалив продаж Туреччині ракетних комплексів Patriot

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися