Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Держдепартаменті заявили про мільярдні втрати Росії в зв'язку з санкціями

30 січня, 04:15
1719
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Низку країн відмовилися від закупівель зброї у Москви на кілька мільярдів доларів

Закон щодо санкцій проти Росії завадив реалізації міжнародних договорів РФ у сфері розвідки та оборони на загальну суму в кілька мільярдів доларів, говориться в заяві прес-секретаря Державного департаменту США Хізер Нойерт, передає Reuters.

"Сьогодні ми поінформували Конгрес про те, що цей закон і його реалізація стримують російські продажі у сфері оборони", - заявила вона.

За оцінками Держдепу, "з моменту введення в дію закону, іноземні уряди відмовилися від запланованих або оголошених закупівель продукції російських оборонних підприємств на кілька мільярдів доларів".

"З огляду на тривалі тимчасові рамки, зазвичай пов'язані з великими оборонними угодами, результати цих зусиль тільки починають ставати очевидними", - сказала Нойерт.

У Держдепі також заявили, що якщо закон працює, "санкції щодо конкретних осіб або окремих осіб не будуть потрібні, оскільки законодавство фактично служить стримуючим фактором".

Раніше повідомлялося, що старший член Комітету з питань закордонних справ Сенату США Бен Кардін заявив, що представники американської адміністрації провели секретний брифінг у Конгресі.

За його словами, це стосувалося закону CAATSA (Акту протидії противникам Америки через санкції), і зокрема положення, яке передбачає застосування санкцій проти тих, хто "реалізує істотні транзакції з російськими секторами розвідки та оборони".

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ