Туск закликав лідерів ЄС прискорити роботу з блокування Північного потоку-2

12 листопада 2017, 17:27
694
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Туск закликав лідерів ЄС прискорити роботу з блокування Північного потоку-2 - фото

Північний потік - 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG

Глава Європейської ради Дональд Туск закликав країни ЄС прискорити роботу над законодавчим блокуванням російського проекту Північний потік-2, передає Польське Радіо

Туск звернувся до лідерів країн ЄС з листом, головним проханням якого є швидке напрацювання проекту змін до газової директиви, який кілька днів тому запропонувала Європейська комісія.

Раніше у Брюсселі постановили, що правила мають стосуватися всіх газопроводів, також призначених для імпорту сировини, включаючи морську частину. Досі в директивах ЄС не можна було знайти однозначну відповідь, як трактувати відрізки на міжнародних водах. Це відкривало можливість різних тлумачень щодо Північного потоку-2.

Нагадаємо, Північний потік-2 (Nord Stream 2) вивчає альтернативний маршрут будівництва магістралі на той випадок, якщо не отримає дозволу від Данії на проходження труби в її водах.


Північний потік - 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу становитиме 1,2 тис. км, а загальна потужність з уже наявним Північним потоком - 55 млрд куб. м газу.

Північний потік -2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською