Transparency International назвала найбільш корумповану країну в ЄС

1 коментувати
Болгарія посіла 69 місце в рейтингу Transparency International

Болгарія посіла 69 місце в рейтингу Transparency International

Рівень корупції у Болгарії є найвищим у Європейському союзі

Водночас Данія визнана найменш корумпованою, пише euobserver із посиланням на звіт Transparency International, опублікований 27 січня.

Звіт складений шляхом опитування експертів по всьому світу на різні теми, включаючи свободу преси, прозорість бюджету, цілісність і незалежність системи судочинства.

Всього у доповіді згадуються 168 держав по всьому світу. Серед них Данія визнана найменш корумпованою, а Сомалі і Північна Корея - найбільш корумпованими країнами світу.

Найбільш корумпованою державою в ЄС є Болгарія, вона займає 69 місце в рейтингу Transparency International.

Не набагато випереджає Болгарію Італія, яка займає 61 місце, а Румунія і Греція перебувають на 46-му.

Зазначається також, що більш корумпованими стали Угорщина, Іспанія, Македонія і Туреччина.

Директор TI у Європі та Центральній Азії Анна Кох заявила, що у всіх чотирьох країнах рівень корупції зростає, тоді як простір громадянського суспільства і демократії звужується.

Найбільше в рейтингу Transparency International за останні чотири роки опустилася Іспанія, найбільше піднялися - Австрія, Чехія, Греція, Словаччина і Великобританія.

Крім того, незважаючи на вражаючі оцінки серед скандинавських країн, Данія, Фінляндія і Швеція визнані не цілком прозорими.

Зокрема, повідомляється про випадок хабарництва в Данії у 2015 році, внаслідок чого 13 державних службовців були заарештовані.

Раніше повідомлялося, що Україна посідає 130 місце зі 168 позицій у світовому рейтингу сприйняття корупції, опинившись поруч з Іраном, Камеруном, Непалом, Нікарагуа і Парагваєм.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: