«Путін би погодився». Трамп заявив, що для уникнення війни Україна мала відмовитися від Криму і НАТО

1 серпня 2022, 23:31
Дональд Трамп (Фото:REUTERS/Erin Siegal McIntyre)

Дональд Трамп (Фото:REUTERS/Erin Siegal McIntyre)

45-й президент США Дональд Трамп вважає, що Україна уникла б повномасштабного вторгнення Росії, якби визнала Крим російським та відмовилася від вступу до НАТО.

В ефірі The Clay Travis & Buck Sexton Show він заявив, що якби його переобрали на другий термін, то російський диктатор Володимир Путін нібито не розпочав би повномасштабне вторгнення.

Відео дня

«Він (Путін — ред.) не зміг би цього зробити (напасти на Україну - ред.), якби був я. Він би цього не зробив. Щонайменше вони (Україна – ред.) мають укласти угоду. Вони могли б відмовитись від Криму. Могли б щось зробити з НАТО: "Добре, ми не приєднуватимемося до НАТО", і мали б країну, тому що, я вважаю, Путін хотів укласти угоду», - сказав він.

Трамп також вважає, що Путін захопить Україну.

«А тепер я не думаю, що він (Путін - ред.) хоче укладати угоду. Я думаю, що укласти угоду набагато складніше. Він усе там (в Україні - ред.) бомбить. Ну, тобто він захопить там усе. І вкрай сумно дивитися, що відбувається з Україною. Дуже сумно», — вважає Трамп.

Республіканець повторив свою тезу про те, що накопичення Росією військ біля кордону з Україною було «відмінною переговорною» тактикою, а завдані російськими військам руйнації та тисячі смертей можна було б попередити.

«Ті будинки, які повністю згоріли, всі ці мертві люди. Втратили багато людей. Можна було досягти згоди. Того всього не мало статися. Але якщо цьому судилося статися, це можна було вирішити. І він ( Путін – ред.) перекинув 200 тисяч військових у кордони для переговорів, і він не зміг укласти угоду – і тепер я не впевнений, що ви можете легко укласти угоду», – додав він.

14 квітня Трамп назвав дії російських окупантів в Україні геноцидом.

Показати ще новини
Радіо NV
X