Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Трамп про протести в Ірані: Іранці у відповідний час отримають потужну підтримку США

3 січня, 16:27
85
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що народ Ірану у відповідний час отримає потужну підтримку з боку Вашингтона

 

Про це Трамп написав у себе в Twitter.

"Висловлюю свою повагу народу Ірану, який бореться з корупційним урядом. У відповідний час ви отримаєте з боку США потужну підтримку", - написав Трамп.

Протести в Ірані тривають з 28 грудня. Вони спричинені низкою факторів, серед яких безробіття та висока вартість життя, корупція і агресивна зовнішня політика Ірану в регіоні.

30 грудня в Ірані почалися вже антиурядові мітинги, які збіглися з провладними демонстраціями. Проурядові мітинги проводилися в 1200 містах і селищах, а акції противників керівництва країни - в Тегерані та інших великих містах.

Кількість загиблих під час масових протестів зросла до 20 осіб. Влада вже заблокувала населенню доступ до Telegram і Instagram.

1 січня, президент Хасан Рухані заявив, що протести та критика - це можливість, а не загроза. Він сказав, що країна має працювати разом, щоб вирішити свої економічні проблеми.

"Наша нація буде мати справу з цією меншістю, яка оспівує гасла проти закону та бажання людей, ображає святині та цінності революції", - заявив він.

У свою чергу, верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї в організації акцій протестів і заворушень звинуватив ворогів Ісламської Республіки, однак не назвав їх поіменно.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися