Трамп може відкласти підвищення мит на товари з Китаю - Bloomberg

15 лютого, 03:20
174
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Трамп може відкласти підвищення мит на товари з Китаю - Bloomberg - фото

EPA

Трамп може на 60 днів відкласти рішення про введення підвищених мит для Китаю

Президент США Дональд Трамп може відкласти на 60 днів рішення про введення підвищених мит для Китаю.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

"Президент Дональд Трамп розглядає можливість відкласти дедлайн щодо впровадження більш високих мит на китайський імпорт на 60 днів, оскільки дві найбільші економіки світу намагаються домовитися про рішення своїх торгових суперечок", - йдеться в повідомленні.

За словами співрозмовників агентства, таким чином у представників Вашингтона і Пекіна буде більше часу для того, щоб досягти відповідних домовленостей.

Як повідомили джерела, китайська сторона спочатку пропонувала продовження "торгового перемир'я" на 90 діб, однак американська сторона відкинула цю пропозицію.

Раніше в прес-службі Білого дому заявляли, що США підвищать мита на китайські товари, якщо торговельні переговори між Пекіном і Вашингтоном не приведуть до "задовільних результатів" до 1 березня.

Дональд Трамп заявив, що укладення угоди в торговельній сфері з Китаєм можливо тільки після особистої зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном.

За даними джерел The Wall Street Journal, китайська делегація запропонувала провести зустріч Сі Цзіньпіна і Дональда Трампа в Китаї в наступному місяці.

Нагадаємо, що з початку липня 2018 року Пекін і Вашингтон ввели взаємні мита на загальну суму понад $100 млрд.

Наприкінці 2018 року президент США Дональд Трамп і китайський лідер Сі Цзіньпін досягли тимчасового "перемир'я" в розгорнулося торговому протистоянні. США погодилися відкласти на 90 днів підняття штрафних мит на китайські товари - з 1 січня 2019 року американська мита повинні були вирости з 10% до 25%. Крім того, тоді Трамп повідомив, що і Китай погодився піти на взаємні кроки.

  • Лідери двох країн домовилися протягом цих трьох місяців не накладати нових торгових обмежень і постаратися досягти нової двосторонньої торговельної угоди.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською