Трамп готовий вибудувати сильну позицію щодо Росії - Волкер

23 вересня 2017, 12:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Трамп готовий вибудувати сильну позицію щодо Росії - Волкер  - фото

Фото: US Embassy Kyiv Ukraine via Flick

Волкер: Трамп хоче досягти взаєморозуміння з РФ, але Росія повинна змінити поведінку

Американський президент Дональд Трамп готовий вибудувати сильну позицію щодо Росії, заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю ZN.ua

"Ця позиція базується на трьох факторах - підтримці існуючих правил гри, підтримці загальних принципів безпеки і захисту національних інтересів США", - пояснив він.

При цьому Волкер підкреслив, що не варто розглядати ці твердження "як щось антиросійське".

"Президент Трамп, власне, хоче того, про що і заявляв, - порозумітися з Росією. Але для цього сама Росія повинна змінити поведінку, до якої вона вже звикла", - резюмував спецпредставник США.

Коментуючи роль США в переговорному процесі навколо Донбасу Волкер сказав, що для Вашингтону важливо сфокусувати бачення президента РФ Володимира Путіна на стратегічному вимірі проблеми. Для того, щоб він зосередився на вирішенні того, чи хоче він вийти з цього глухого кута чи ні.

"США можуть сказати Путіну: якщо хочете - ми можемо допомогти, якщо не хочете - ми можемо гарантувати, що вам стане гірше", - сказав він.

Раніше Трамп закликав Росію припинити дестабілізацію України. У той же час американський лідер заявляв, що у Вашингтона повинні бути кращі відносини з Москвою.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал