The Telegraph: США розробляють план нанесення удару по Північній Кореї

21 грудня 2017, 04:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
The Telegraph: США розробляють план нанесення удару по Північній Кореї  - фото

Фото: pixabay.com

Білий дім розробляє план нанесення "нищівного" удару по КНДР

Сполучені Штати розробляють план нанесення удару по Північній Кореї для того, щоб припинити її ракетно-ядерну програму, повідомляє The Telegraph

Як зазначається, цю інформацію підтвердили виданню три джерела - двоє колишніх посадових осіб США і одне - в адміністрації Трампа.

"Білий дім "істотно" посилив підготовку до військового вирішення останніми місяцями, оскільки дипломатія не працює", - цитує видання співрозмовника.

Як говориться в повідомленні, один із варіантів військового вирішення конфлікту - знищення північнокорейського стартового майданчика, перш ніж він буде використаний режимом для нового випробування ракети. Також удари можуть бути націлені на запаси зброї.

Як повідомили джерела, Пентагон намагається знайти варіанти, які привернуть увагу і покажуть КНДР, що США "серйозно" ставляться до припинення подальшого ядерного розвитку.

Раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що його країна готова до будь-якого сценарію розвитку ситуації з ракетними випробуваннями КНДР.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що міжконтинентальні балістичні ракети КНДР не становлять загрози для Сполучених Штатів.


У листопаді Північна Корея заявила, що успішно випробувала нову міжконтинентальну балістичну ракету, яка може уразити ціль в Північній Америці. Ракета Хвасон-15 пролетіла близько 1000 км, досягла максимальної висоти і впала в Японському морі.

У 2017 році ситуація на Корейському півострові загострилася після ряду ракетних і ядерних випробувань північнокорейським режимом. КНДР кілька разів запускала міжконтинентальні балістичні ракети в бік Японії. На що світова спільнота відреагувала черговими санкціями.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал