Свобода від корупції та припинення кулуарних угод. Нуланд надіслала чіткий сигнал реформаторам України

0 коментувати
Уряд і парламент повинні об'єднати зусилля та провести програму реформ, яка виконає вимоги революції на Майдані

Уряд і парламент повинні об'єднати зусилля та провести програму реформ, яка виконає вимоги революції на Майдані

Заступник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд виступаючи у вівторок перед сенатським Комітетом з міжнародних відносин надіслала чіткий сигнал реформаторам України та заявила, що Мінські угоди залишаються найкращим шансом на мир у східній Україні

Під час свого виступу Нуланд заявила, що найбільш серйозними викликами для України залишаються російська окупація Криму і необхідність відновлення суверенітету Донбасу шляхом повної імплементації Мінських угод від вересня 2014 і лютого 2015 років, повідомляє Голос Америки.

Нуланд зазначила, що ці угоди залишаються найкращим шансом на мир у східній Україні, а Сполучені Штати продовжують тісно співпрацювати з Україною, Росією, Німеччиною і Францією, щоб домогтися повної імплементації угоди.

У той же час, дипломат зазначила, що уряд і парламент України повинні об'єднати зусилля та провести програму реформ, яка виконає вимоги революції на Майдані: вільний від корупції уряд, справедливість, припинення кулуарних угод, а також громадські інститути, які служать на благо українському народові, а не використовують його в своїх інтересах і доводять до зубожіння.

Здатність США та світового співтовариства продовжувати підтримувати Україну залежить від готовності її лідерів піклуватися в першу чергу про інтереси країни і народу, підкреслила заступник держсекретаря США.

"Всі, хто називає себе реформаторами, мають досягти консенсусу на підтримку агресивних заходів з боротьби з корупцією, відновлення справедливості і лібералізації економіки", - зазначила Нуланд.

Заступник держсекретаря також заявила, що завдяки більшій єдності і рішучості керівництва, 2016 рік може і повинен стати роком, коли Україна скине з себе тягар брудних грошей і брудної політики, від якого так довго страждав український народ. Якщо цього не станеться, Україна знову відкотиться назад, в корупцію, беззаконня і васальну державність.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: