Stratfor розповів про ідею противаги російському впливу в Європі і її підтримку США

0 коментувати
В даний момент, Польща стурбована пожвавленням дипломатичних відносин між Вашингтоном і Москвою, що спонукає її активізувати свої дії у сфері безпеки

В даний момент, Польща стурбована пожвавленням дипломатичних відносин між Вашингтоном і Москвою, що спонукає її активізувати свої дії у сфері безпеки

Американський аналітичний центр Stratfor вважає, що Польща прагне об'єднати різні держави регіону під загальною ідеєю тиску на РФ

Зокрема, Радіо Польща цитує статтю "Реальні дії робитимуться в кулуарах саміту з ядерної безпеки", в якій автор зазначає, що президент Дуда, стривожений пожвавленням дипломатичних відносин між Вашингтоном і Москвою, буде намагатися отримати з боку НАТО гарантії безпеки в Європі.

Аналітичний центр нагадав про проблему правлячої консервативної партії Дуди у сфері правової держави і демократичних принципів. Виходячи з цього, поки головний союзник поляків, президент Барак Обама не висловив згоди на зустріч з польським президентом, за яким пильно спостерігає Європа і правозахисні організації.

Однак, навіть якщо не відбудеться зустрічі глави Польщі з президентом Обамою, США збережуть пріоритетне ставлення до союзу з країною над Віслою, "надавши Варшаві грати центральну роль в організації ефективної європейської противаги Росії".

Раніше Stratfor вже зробив свій прогноз розвитку міжнародних відносин на 2016 рік, прогнозуючи появу "хижака" у Східній Європі, в особі якого аналітики бачать Польщу.

Відзначимо, що засновник Stratfor Джордж Фрідман вважає, що Польща в 21 столітті займе одне з лідируючих положеннь в Європі, потіснивши сьогоднішніх грандів континенту - Німеччину і Францію.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: