Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Столтенберг: Питання членства України в НАТО пов'язане з успіхом оборонної реформи

14 лютого, 11:06
562
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Йенс Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг пов'язав розгляд питання членства України в НАТО з успіхами в оборонній реформі.

За словами Столтенберга, НАТО приділяє особливу увагу проведенню реформ в Україні.

"Я вітаю заяву України про приділення особливої уваги цій реформі. Питання членства буде розглянуто залежно від тих успіхів, яких доб'ється Україна в цьому напрямі", - цитує Столтенберга Інтерфакс-Україна.

Генсек зазначив, що в України і Альянсу "значне партнерство" і НАТО надає серйозну політичну та практичну підтримку Києву.

1 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко заявив, що в осяжному майбутньому будуть проведені референдуми про вступ до НАТО і ЄС.


6 липня 2017 года президент Порошенко затвердив відновлення курсу на вступ України до НАТО, підписавши відповідний Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України", раніше схвалений Верховною Радою.

Вперше курс на вступ України в НАТО було взято за часів президентства Віктора Ющенка (2005-2010).

Однак після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича в 2010 році парламент закріпив на законодавчому рівні позаблоковий статус України,який, в свою чергу, було скасовано Радою в 2014 році після Революції Гідності.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ