Стане величезною помилкою. Керрі прокоментував імовірність наступу Росії на Україну

17 лютого, 13:05
19646
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Стане величезною помилкою. Керрі прокоментував імовірність наступу Росії на Україну - фото

EPA

Керрі висловив надію, що Росія утримається від воєнних дій проти України

Екс-держсекретар США Джон Керрі в інтерв'ю журналу Новое Время прокоментував імовірність нового наступу Росії на Україну.

"Це стане величезною помилкою Росії - починати будь-які воєнні дії щодо України. Я не можу передбачити їхнх дій, але сподіваюся, що вони будуть достатньо розумні, щоб не провокувати і не створювати додаткових міжнародних інцидентів", - заявив екс-держсекретар.

Керрі також додав, що зараз ніхто не застрахований від російських кібератак "і Україна в цьому році стане їх головною ціллю".

Нагадаємо, 27 листопада 2018 року, коментуючи введення воєнного стану у низці українських областей після інциденту з українськими військовими моряками в Керченській протоці і загострення ситуації в Азовському морі, президент Петро Порошенко заявив, що Україна перебуває під загрозою повномасштабної війни з Росією.

За словами Порошенка, розвідувальні дані і супутникові знімки підтверджують, що Росія розмістила за 18 км від кордону з Україною готові до атаки танки. "Кількість танків на базах, розташованих вздовж нашого кордону, зросла у три рази", - наголосив президент.

В Азовському морі кораблі ВМФ РФ розташовані по всій акваторії, спостерігається особлива концентрація в районі Керченської протоки, яку Росія вважає своїми територіальними водами, додав він.

Читайте повний текст інтерв'ю із Джоном Керрі у свіжому номері журналу Новое Время - №5 від 14 лютого 2019 року

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською