США вводять нові санкції проти Росії: у чому їхня суть

2 серпня 2017, 19:15
Сюжет
У середу, 2 серпня, президент США Дональд Трамп підписав закон про введення нових санкцій проти РФ, Ірану і КНДР. НВ розповідає, кого і як вони торкнуться у Росії

Також будуть введені обмеження на поставку технологій і послуг, необхідних для будівництва трубопроводів.

Крім того, посилення санкцій торкнеться приватизації держкомпаній. Президент США може ввести санкції проти американських компаній або громадян в разі, якщо вони інвестують понад 10 млн доларів в активи в рамках приватизації держвласності в Росії і якщо від цього виграють російські чиновники або члени їх сімей. Це ж стосується сумарних інвестицій в 10 млн доларів за період в 12 місяців.

Відео дня

Американські банки не зможуть видати організації або людині з списку санкцій понад 10 млн доларів за 12 місяців.

США можуть обмежити фінансування російських проектів міжнародними фондами, якщо від такої допомоги, на думку влади, виграють компанії або люди зі списку санкцій.

Фізичним особам і компаніям зі списку санкцій може бути відмовлено в банківських операціях, операціях з нерухомістю, на ринку цінних паперів і інші.

Казначейству США рекомендується обговорити з Держдепартаментом і представниками розвідки можливість введення обмежень на покупку російського держборгу.

Окремі санкції вводяться щодо осіб і компаній, яких пов'язують з кібератаками з Росії на США в період виборів 2016 року. Те ж саме стосується людей і організацій, які, на думку влади США, надали їм фінансову, матеріальну або технологічну підтримку. США можуть заблокувати їхні активи на своїй території і будь-які угоди з ним.

Подібні санкції також можуть бути введені проти тих, хто порушує права людини, бере участь в експорті зброї до Сирії або якось пов'язаний з агресією проти України. Їм також може бути відмовлено у візах або вони можуть бути вислані з США.

Показати ще новини
Радіо NV
X