Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

США запровадили санкції проти двох чиновників із Північної Кореї

26 грудня 2017, 21:25
89
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото 

Міністерство фінансів США у вівторок, 26 листопада, оголосило про запровадження санкцій щодо двох північнокорейських чиновників за їх роль у розробці балістичних ракет КНДР

Обмеження запроваджено відносно Кім Єн Сік і Рі Пен-Чхоль - ключових фігур північнокорейської ракетної програми.

"Мінфін націлений на ключових фігур програми розробки балістичних ракет Північної Кореї в межах нашої кампанії проти КНДР і для досягнення без'ядерного статусу Корейського півострова", - йдеться в заяві Мінфіну США.

Нагадаємо, що 22 грудня Рада безпеки ООН одностайно прийняла резолюцію про запровадження нових санкцій проти Північної Кореї. Санкції ініційовані у відповідь на випробування КНДР міжконтинентальних балістичних ракет.

Ситуація на Корейському півострові загострилася після низки ракетних та ядерних випробувань північнокорейським режимом. КНДР декілька разів запускала міжконтинентальні балістичні ракети у бік Японії. 

Останній тест балістичної ракети в КНДР здійснили на світанку 29 листопада (за місцевим часом). Північна Корея провела запуск міжконтинентальної ракети Хвасон-15. Ракета пролетіла близько 1000 км, досягла максимальної висоти та впала в Японському морі.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися