США виділять Україні понад $5 мільйонів на боротьбу з кіберзагрозами

30 вересня 2017, 01:24
54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
США виділять Україні понад $5 мільйонів на боротьбу з кіберзагрозами  - фото

США і Україна провели в Києві перший двосторонній діалог з кібербезпеки

Сполучені Штати Америки нададуть Києву понад 5 млн доларів на зміцнення спроможності України запобігати кіберзагрозам, йдеться у спільній заяві про перший двосторонній діалог США-Україна з питань кібербезпеки, передає УНІАН з посиланням на посольство США

Зокрема, повідомляється, що сьогодні США і Україна провели в Києві перший двосторонній діалог з питань кібербезпеки.

"На підтвердження зобов'язання США щодо підтримки кібербезпеки в Україні посол Марі Йованович заявила під час діалогу, що Сполучені Штати нададуть більше 5 млн доларів в рамках нової допомоги в області кібербезпеки, спрямованої на зміцнення спроможності України запобігати, зменшувати вплив і реагувати на кібератаки", - відзначили в посольстві.

Відзначається, що учасники зустрічі поділилися підходами до організації структур з політики кібербезпеки і процедур щодо дій у відповідь на кіберінціденти.

"Вони обговорили шляхи захисту критичної інфраструктури і військових систем, а також обмінялися поглядами щодо заходів по зміцненню довіри в сфері кібербезпеки в ОБСЄ", - заявили в посольстві.

У повідомленні наголошується, що обидві сторони також висловили загальне занепокоєння тим, що "найбільш серйозні злісні дії в області кібердеятельності мають потенціал підірвати мир, процвітання і стабільність міжнародної спільноти".

Нагадаємо, в Україні запускають оповіщення компаній про кібератаки.

Раніше повідомлялося, що Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про заходи щодо посилення кібербезпеки в державі.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал