США вперше представили докази, що Іран озброює повстанців в Ємені

14 грудня 2017, 20:54
68
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: скрін відео

Ніккі Гейлі звинуватила Тегеран в постачанні зброї єменським повстанцям 

У четвер, 14 грудня, США вперше продемонстрували докази того, що Іран постачає зброю повстанцям-хуситам в Ємені, що є порушенням резолюції ООН 

Як передає Daily Mail, посол США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що балістична ракета, випущена хуситами в Ємені в бік Саудівської Аравії, була виготовлена в Ірані.

Вона також продемонструвала уламки балістичних ракет, які хусити використовували при спробі атаки 4 листопада на аеропорт Ер-Ріяда. "Це було зроблено в Ірані, потім відправлено повстанцям-хуситам в Ємен", - сказала Гейлі.

Вона також звинуватила Тегеран в "грубому порушенні" резолюції Ради Безпеки ООН про ракетну програми Ірану.

Представник Ірану в ООН в свою чергу заявив, що Тегеран "категорично" відкидає всі звинувачення США. "Ці докази, представлені сьогодні, сфабриковані, як і раніше", - сказав він.Нагадаємо, що 4 листопада 2017 року система протиракетної оборони Саудівської Аравії збила балістичну ракету недалеко від аеропорту біля столиці - міста Ер-Ріяд. Ракета була випущена з Ємену.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше