Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

США не підуть на будь-яку угоду щодо України без її відома - Держдеп

21 лютого, 17:44
196
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США сприятимуть відновленню її територіальної цілісності і незалежності України

Заступник державного секретаря США Джон Салліван заявив, що Вашингтон не піде на угоду щодо України без її відома, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами Саллівана, США сприятимуть відновленню її територіальної цілісності і незалежності України.

"Крим - це Україна, Донбас - це Україна. Ми ніколи не погодимося міняти один регіон на інший. Ми ніколи не погодимося здійснювати угоду щодо України, без згоди самої України..." - сказав він.

Американський дипломат додав, що багато російськомовних українців гинуть, захищаючи територіальну цілісність Батьківщини.

"Прямими наслідками російської агресії стало те, що російськомовне населення найбільше страждає на Донбасі і в Криму", - підкреслив Салліван.


У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію по анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

Росія продовжує підживлювати війну в Донбасі грошима і озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію в складі кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистських елементів.

В результаті російської агресії загинули понад 10 тисяч українців, більше 20 тисяч отримали поранення, 1,8 мільйона українців стали внутрішньо переміщеними особами. Крім того, Україна через агресію Росії втратила більше 16% ВВП.

США не будуть вести переговори щодо України без України - Волкер

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ