США хочуть підключити велику заокеанську державу для військового стримування Росії в Європі

2 коментувати
Мова йде про Канаду

Мова йде про Канаду

США мають намір звернутися за допомогою до Канади для військового стримування Росії

Згідно з даними Reuters, США мають намір звернутися до Оттави за допомогою у розгортанні додаткових сил НАТО в Східній Європі. Зокрема, у травні НАТО прийняв рішення розмістити чотири додаткових батальйону в Польщі та країнах Балтії, враховуючи напруженість у відносинах з Кремлем.

Як повідомлялося, свої батальйони для зміцнення східного флангу НАТО виділять США, Велика Британія і Німеччина, і було б непогано приєднати до цих сил ще одну державу.

Однак, інші європейські союзники США скептично поставилися до такої пропозиції, посилаючись на відсутність коштів і зайнятість іншими актуальними проблемами: зокрема, боротьбою з хвилями нелегальної міграції, які накочуються на ЄС.

"Європейські союзники мають низку причин, через які вони не можуть рухатися вперед в цьому питанні, маючи низку проблем у себе вдома, в Африці, в Афганістані. Вони просто не мають грошей," - сказало високопосадове джерело в НАТО.

Reuters пише, що незважаючи на демонстрацію сили під час останніх військових навчань в Східній Європі, Альянс повільно рухається на шляху створення військового противаги РФ на східному фланзі - в Польщі та країнах Балтії.

Відзначимо, що в понеділок, 6 червня в Балтійському морі почалися одні з найбільших навчань НАТО у Північній Європі - Baltops - 2016. Частково ці навчання відбудуться і на теренах Польщі.

Також 6 червня, в самій Польщі в шостий раз стартують найбільші військові навчання країни Анаконда-2016.

Реакція РФ була прогнозовано негативною. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: