Спонсор Brexit 11 разів зустрічався з послом Росії - ЗМІ

8 липня 2018, 15:18
1079
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аррон Бенкс

Один з головних спонсорів виходу Великої Британії з Європейського союзу (Brexit) бізнесмен Аррон Бенкс провів щонайменше 11 таємних зустрічей з послом Росії, пише The Observer. Видання зазначає, що це набагато більше, ніж він визнавав раніше.

The Observer посилається на документи, з яких випливає, що посольство РФ направляло Бенксу ще чотири запрошення, проте невідомо, чи були вони прийняті. Зустрічі відбувалися перед референдумом про вихід Великої Британії з Євросоюзу і протягом двох місяців після нього.

Газета підкреслює, що кількість таких закритих переговорів, про які стало відомо, зростає вже втретє. 10 червня після публікацій The Sunday Times Бенкс визнав, що обідав з російським послом у Великій Британії Олександром Яковенком двічі.

"Я ніколи в житті не бачив настільки заплутаної історії. Так, я двічі обідав з російським послом і у нас були ділові контакти. І що?" - сказав тоді бізнесмен.

The Sunday Times стверджувала, що Бенкс брав участь у бізнес-схемах, пов'язаних з Росією, і обговорював свій бізнес з російськими офіційними особами, в тому числі з послом. The Observer пише, що після цього Бенкс визнав факт ще двох зустрічей.

На початку листопада 2017 року у Великій Британії виборча комісія, яка вивчає можливість втручання в референдум щодо виходу країни з ЄС, відкрила окреме розслідування щодо Аррона Бенкса. Метою розслідування стало встановлення походження коштів, які бізнесмен і його фірма внесли як пожертвування до фонду, що фінансував кампанію щодо Brexit. Йдеться про суму £2,36 млн, яку внесла компанія мільйонера (ще £6 млн Бенкс пожертвував від свого імені). Увагу слідчих привернув і той факт, що Аррон Бенкс одружений на росіянці Катерині Падериній.


Під час референдуму 2016 року за вихід Великої Британії з Європейського союзу висловилися 51,9% тих, хто проголосував, відповідно за продовження членства в ЄС виступили 48,1% виборців.

Головне

Теніс

Вчора, 14:51

article_img
Світоліна пробилась у третій раунд турніру в Дубаї - відео
Події

Вчора, 11:10

article_img
Десять підозрюваних у справі Майдану обіймають керівні посади в правоохоронних органах - Горбатюк
Люди

Вчора, 13:41

article_img
Помер Карл Лагерфельд

Вибір редакції

Інновації

Вчора, 20:00

article_img
Раптово. Технологія блокчейн виявилася вразливою для хакерів
Фінанси

Вчора, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Країни

Вчора, 13:46

article_img
Напівприхована правда. Скільки може бути священиків-геїв у католицькій церкві і чого вони бояться