Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Спецпрокурор США звинуватив Манафорта в лобіюванні інтересів України

24 лютого, 00:35
1061
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Полу Манафорту висунули нові звинувачення

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер пред'явив екс-очільнику виборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту нові звинувачення в лобіюванні інтересів України через колишніх європейських політиків.

Як передає AP, в обвинувальному акті йдеться, що Манафорт таємно платив колишнім європейським політикам, неофіційно відомим як "група Габсбургів", щоб ті виступали як незалежні аналітики та підтримували позицію, сприятливу для України. Однак насправді їх послуги були оплачені лобістами. Крім того, деяке приховане лобіювання мало місце в США.

Згідно зі звинуваченням, Манафорт використовував офшорні рахунки, щоб виплатити групі більше 2 млн євро.

Нові звинувачення проти Манафорта були оприлюднені після того, як його діловий партнер Рік Гейтс визнав себе винним у наданні неправдивих свідчень і змові проти США в справі про ймовірне втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

Нагадаємо, що спецпрокурор США Роберт Мюллер пред'явив нові звинувачення Полу Манафорту і Ріку Гейтсу у відмиванні грошей. За версією слідства, Манафорт за підтримки Гейтса "відмив" понад 30 млн доларів. Останній, в свою чергу, використовуючи офшорні рахунки, заробив понад 3 млн доларів.


Пол Манафорт працював з екс-президентом України Віктором Януковичем та його політсилою Партією регіонів з 2005 по 2014 рік. Зокрема, він консультував регіоналів на парламентських виборах 2006 і 2007 років, де Партія регіонів займала перше місце. А також на президентських виборах 2010 року, на яких переміг Віктор Янукович.

Головне

article_img
Меркель зажадала від Путіна забезпечити прохід українських кораблів до портів Азовського моря