Складено список "друзів Путіна" в європейській політиці

1 коментувати
Завдяки популізму партії на кшталт Національного фронту Ле Пен мають вплив на суспільство

Завдяки популізму партії на кшталт Національного фронту Ле Пен мають вплив на суспільство

Незважаючи на згуртованість Європи, в ЄС все ще вистачає політичних сил, які відмовляються проявляти солідарність з більшістю щодо російського питання

Редакція ZN.UA склала список сил у різних країнах Євросоюзу, які так чи інакше проявляють лояльність до РФ і її керівництва.

І хоча не всі з них є відверто "пропутінськими", тим не менш побічно вони все одно грають на руку російській владі.

Так, наприклад, Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) засуджує анексію Криму, війну в Донбасі і порушення Росією підписаних нею міжнародних договорів, однак критично висловлюючись про політику санкцій проти Москви ізакликає до пошуку компромісів, аргументуючи це тим, що нібито "не можна ставити Росію на коліна", "не можна допустити нову холодну війну".

У той же час серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато.

Більше того, рідко в якій країні вони входять в численні фракції в парламентах.

Наприклад, французький Національний фронт має в нижній палаті лише два мандати, італійська Ліга Півночі - 15, болгарська Атака - 15, бельгійський Фламандський інтерес – всього три.

Проте опозиційні Республіканці є другою за кількістю мандатів партією у французьких Національних зборах, а популістська Подемос стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцією в Генеральних кортесах Іспанії.

Крім того, третю позицію в парламентах Австрії та Угорщини займають Партія свободи і Йоббік, а СІРІЗА ось вже рік як править Грецією.

При цьому Кремль активно працює з цими політичними силами і всіляко їх підтримує.

І хоча проросійські ультраліві та ультраправі європейські партії не можуть впливати на формування позиції уряду, проте вони, завдяки своєму популізму, все одно користуються достатньою популярністю в суспільстві.


Фото: ZN.UA

Фото: ZN.UA


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відому своєю проросійською позицією Британську національну партію виключили з реєстру політичних партій Великобританії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: