Шахрайство з угорськими паспортами дозволило іноземним громадянам незаконно прибувати до США

13 травня 2018, 17:51
429
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Угорщину можуть виключити із програми безвізу, якщо вразливості у видачі паспортів не будуть усунені

Американські чиновники розкрили схему шахрайства з продажем угорських паспортів, яка дозволила іноземним громадянам відвідувати США під фальшивими іменами. Про це повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що близько 700 осіб, не громадян Угорщини, нелегальним способом отримали угорські паспорти та привласнили ідентичність справжніх власників паспортів.

Близько 85 осіб з цієї групи намагалися в'їхати до США, а 65 осіб вʼїхали за програмою безвізового режиму Угорщини і США. Станом на жовтень 2017 року 30 осіб залишилися у Сполучених Штатах, незважаючи на зусилля щодо їх пошуку та депортації. 

Повідомляється, що порушники отримали автентичні паспорти за програмою уряду Угорщини, що дозволяє етнічним угорцям, які живуть за межами країни, швидко отримувати громадянство.

Подібна програма була започаткована 2011 року прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, який наголосив на важливості воз'єднання з угорською діаспорою, що мешкає по всій Європі після Другої світової війни.

За цією програмою з 2011 року більше мільйона людей отримали угорське громадянство. Американські чиновники вважають, що злочинці отримали певну кількість паспортів, що належать новим громадянам, і продавали їх клієнтам, які потім взяли собі нові прізвища для подорожей до різних країн.

Експерти вважають, що незаконне використання справжніх паспортів є серйозною загрозою для США та інших країн.

Стюарт Бейкер, колишній старший чиновник DHS, який займався транснаціональними загрозами в Європі та на Близькому Сході, заявив, що найбільш очевидний ризик полягає в тому, що до Сполучених Штатів приїжджають люди, які мають причини приховувати свою ідентичність. Наприклад, контрабандисти наркотиків, злочинці чи нелегальні мігранти.

Є вірогідність, що Угорщину можуть виключити із програми безвізу, якщо вразливості у видачі паспортів не будуть усунені.

Головне

Бокс

Вчора, 16:11

article_img
Стало відомо, з ким планує битися Ломаченко після бою за третій титул чемпіона світу
Країни

Вчора, 21:24

article_img
Уряд Терези Мей подолав вотум недовіри
Події

Вчора, 18:38

article_img
Суд заблокував ліквідацію Одеського медуніверситету

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 18:18

article_img
Знову євробляхи. Україна побила власний рекорд за кількістю вживаних авто
Країни

Вчора, 08:25

article_img
Домашні тигри та приватні літаки. Іран розлючений розкошами "золотої молоді"
Країни

Вчора, 18:06

article_img
Історична поразка. Британські ЗМІ - про долю Мей, країни та Brexit після провалу угоди з ЄС