Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Сенатор Рубіо: Китай є справжньою загрозою для США, а РФ здатна лише на "дитячі пустощі"

18 січня, 11:34
944
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марко Рубио

Сенатор-республіканець Марко Рубіо вважає, що найбільшою загрозою виборчій системі у США є Китай, а не Росія.

Про це Рубіо заявив в ефірі американського каналу Fox News.

На його думку, найбільшу загрозу у майбутньому для виборчої системи США становлять саме китайці, адже у них більше можливостей та грошей.

"Найбільшою загрозою виборчій системі США та загалом Америці є не Росія, а Китай. Китай, по суті, проник в усі технології, які ми використовуємо на кожній ланці постачання їх до США. Все, на що здатна Росія, виглядає, як дитячі пустощі ( порівняно із тим, на що здатен Китай – Ред.). І в цей перелік входить викрадення секретів, вплив на окремих осіб в уряді США за допомогою різних методів і, потенційно, втручання у вибори", - цитує Рубіо Голос Америки.

Марко Рубіо є співавтором законопроекту, що вимагає від уряду США автоматично накладати санкції на країни, які, на думку розвідки, здійснюватимуть втручання у перебіг виборів у США.

Раніше сенатор від штату Техас Майк Конвей запропонував на законодавчому рівні заборонити користуватися в урядових установах китайськими смартфонами та іншими гаджетами від китайських брендів Huawei і ZTЕ.

Американські законодавці стурбовані можливою співпрацею китайських технологічних гігантів з розвідувальними структурами КНР.

 [see_also]

Офіційно: Російські хакери атакували 21 штат під час президентських виборів в США


У грудні 2017 року президент Дональд Трамп озвучив основні положення нової редакції стратегії національної безпеки, яка стане каркасом американської зовнішньої політики на найближчі роки. Головними загрозами для інтересів Вашингтона прогнозовано названі КНДР і Іран.

Росія і Китай названі конкурентами США і державами-ревізіоністами, які прагнуть кинути виклик Вашингтону і підірвати його безпеку і процвітання.

Водночас глава Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США Джозеф Данфорд назвав Росію головною військовою загрозою безпеці Європи.

 

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 20:33

article_img
Консерватори без відома Терези Мей готують новий референдум щодо Brexit - ЗМІ

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися