Конгрес США підтримав припинення торговельних відносин з Росією і Білоруссю та заборону на імпорт російських енергоносіїв

7 квітня, 21:02
Тепер законопроєкти має підписати президент США Джо Байден (Фото:Sarah Silbiger/Pool via REUTERS)

Тепер законопроєкти має підписати президент США Джо Байден (Фото:Sarah Silbiger/Pool via REUTERS)

Палата представників і Сенат США підтримали законопроєкти про призупинення торговельних відносин з Росією і Білоруссю, а також про заборону на імпорт енергоносіїв з Росії, у тому числі нафти, вугілля і природного газу.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Як повідомляє Bloomberg, спочатку законопроєкт про призупинення нормальних торговельних відносин з Росією і Білоруссю підтримав Сенат  (100 голосів за), а за кілька годин — Палата представників (420 голосів за, три — проти). Тепер його передадуть на підпис президенту США Джо Байдену.

Відео дня

Законопроєкт про заборону на імпорт енергоносіїв Сенат також підтримав одноголосно, у Палаті представників було 413 голосів за, дев'ять — проти.

Раніше 7 квітня Сенат США одноголосно ухвалив закон, який дозволить відродити програму ленд-лізу для швидшого постачання озброєння Україні.

The Washington Post повідомляє, що, хоча Конгрес США виділив Україні військову і гуманітарну допомогу майже на 14 млрд доларів в рамках нещодавнього законопроєкту про урядові витрати, він ще не ухвалював окремих законів, що стосуються війни Росії проти України.

У своїй резолюції від 7 квітня Європарламент закликав запровадити повне ембарго на імпорт російської нафти, вугілля, ядерного палива і газу, створити трибунал ООН для розслідування воєнних злочинів Росії в Україні та збільшити постачання зброї Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X