Російських найманців почали відправляти до Судану - ЗМІ

4 грудня 2017, 20:12
Найманці російських приватних військових компаній (ПВК), які раніше воювали на сході України і в Сирії, передислоковані в Судан, розповіли Російській службі Бі-бі-сі ветерани кампаній і керівник ПВК

За даними агентства, російські ПВК підтримують сторону президента Судану Омара аль-Башира, який напередодні відвідав Росію з офіційним візитом і провів переговори з президентом Володимиром Путіним.

Відео дня

"Я чув, що люди туди поїхали і вже навіть повернулися з важкою формою малярії", - підтвердив Бі-бі-сі керівник приватної військової компанії РСБ-Груп Олег Криницин, додавши, що його співробітники до Судану не поїхали і "знаходяться на місцях своєї дислокації".

Інформацію про російських найманців в Судані також підтвердив ще один співробітник ПВК, який воював в Сирії і на Донбасі.

Нагадаємо, що 23 листопада президент Судану Омар аль-Башир зустрівся з російським президентом Володимиром Путіним. Під час переговорів він заявив, що його країна потребує захисту від агресивних дій США.

Президент Судану Омар аль-Башир знаходиться в міжнародному розшуку через звинувачення в геноциді і злочинах проти людяності. Його звинувачують в геноциді під час міжетнічного конфлікту в суданському регіоні Дарфур в 2003-2004 роках.

У Росії найманство є кримінальним злочином. Втім, ні найманців, які беруть участь в бойових діях в Сирії, ні тих, хто воює на Донбасі, Кремль не карає.

Показати ще новини
Радіо NV
X