Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Росія висилає чотирьох німецьких дипломатів

1 квітня, 02:25
170
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Офіційні коментарі щодо посад і діяльності співробітників посольства ФРН, яких висилають, відсутні

Росія висилає з посольства ФРН чотирьох експертів у сфері безпеки, передає DW.

Згідно з повідомленням, Москву повинні покинути по одному співробітнику Федерального відомства з кримінальних справ і Федеральної розвідувальної служби Німеччини.

Як зазначила представник Федерального відомства з кримінальних справ, серед висланих дипломатів немає співробітників відомства. Офіційні коментарі щодо посад і діяльності співробітників посольства ФРН, яких висилають, відсутні.

Також з Росії будуть вислані двоє представників військового відомства, серед них - військовий аташе, який відповідає за контакти з російською армією, відзначає агентство.

Раніше, 26 березня, Німеччина оголосила про висилку чотирьох російських дипломатів у зв'язку зі скандалом навколо отруєння колишнього подвійного агента Скрипаля.

Як зазначає DW, російські дипломати повинні покинути країну до понеділка, 2 квітня. Висилка не означає скорочення чисельності персоналу посольства РФ у Берліні, оскільки на відкриті вакансії набирають нових співробітників.

Нагадаємо, 4 березня колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля і його дочку Юлію виявили непритомними на лавці у британському Солсбері. Слідство встановило, що їх отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок, розробленою в СРСР у 1970-х роках. Великобританія поклала відповідальність за інцидент на Росію.

Отруєння Скрипаля у Солсбері спровокувало висилку російських дипломатів не менше 27 країн. США оголосили, що вирішили вислати 60 російських дипломатів. 26 березня про рішення вислати з України російських дипломатів оголосив також президент Петро Порошенко. Загалом з України вислали 13 дипломатів. 28 березня вони покинули Україну.

У відповідь Росія почала дзеркальні заходи.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 17:46

article_img
Прем'єр Мей скасувала голосування у парламенті з питання Brexit