Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Росія про висилку дипломатів з Великої Британії: Наша відповідь не забариться

14 березня, 18:18
1952
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

МЗС РФ: Лондон пішов на серйозне загострення відносин

У МЗС Росії пообіцяли відповісти на висилку Великою Британією 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням екс-агента Сергія Скрипаля.

Росія розцінила висилку своїх дипломатів як "безпрецедентну та грубу провокацію, яка підриває основи нормального міждержавного діалогу між двома країнами, проведену під фальшивим приводом".

На думку російських дипломатів, Лондон пішов на серйозне загострення відносин, і через це, відповідь Москви не змусить себе довго чекати.  

"Британський уряд зробив вибір на користь конфронтації з Росією. Очевидно, що пішовши на односторонні і нетранспарентні методи розслідування цього інциденту, британська влада в черговий раз спробувала розв'язати огульну антиросійську кампанію".

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про висилку 23 російських дипломатів через отруєння екс-агента Скрипаля та звинуватила Москву в незаконному застосуванні сили на території Сполученого Королівства.  

Також Мей оголосила про скасування візиту глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Сполученого Королівства і про скасування інших запланованих зустрічей на вищому рівні з представниками Росії. Крім того, через отруєння Скрипаля Велика Британія скликає Раду безпеки ООН.

Жорсткий виступ Мей на адресу Росії: головні тези

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися