Росія погрожує Україні судом і дефолтом у разі невиплати "боргу Януковича"

5 грудня 2015, 16:28
Росія буде змушена подати на Україну до суду у разі, якщо позичальник у повному обсязі не виконає свої зобов'язання 20 грудня

Про це йдеться у заяві міністерства фінансів РФ, опублікованій в суботу.

"Незважаючи на відсутність офіційного звернення України до уряду РФ з питання реструктуризації суверенного боргу на 3 млрд доларів, Росія сама зробила пропозицію про розстрочення погашення українського боргу на 3 роки (2016-2018 року) під гарантії США, ЄС або першокласного міжнародного фінансового інституту", - цитує текст заяви Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"На цьому тижні ми отримали офіційну відмову від уряду США надати гарантії за зобов'язаннями України. У цьому зв'язку нам не залишається нічого іншого, крім як подати в суд на Україну в разі невиконання позичальником своїх зобов'язань в повному обсязі 20 грудня поточного року, що означатиме суверенний дефолт України", - зазначив російський Мінфін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія наполягає на поверненні Україною $3 млрд, які Російська Федерація надала в 2013 році. Сьогодні українська влада називає цю угоду "борг Януковича".

Показати ще новини
Радіо НВ
X