Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Росія назвала переселення Скрипалів в США спробою викрадення

10 квітня, 02:18
861
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російська сторона буде вважати викраденням можливе переселення Скрипалів

Посольство Росії в Великій Британії розглядатиме можливе переселення в іншу країну колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію як викрадення або ізоляцію російських громадян.

Про це заявив прес-секретар російського дипломатичного відомства, повідомляє РИА Новости.

Прес-секретар посольства зазначив, що, після того, як Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні, Британія "не виконує свої зобов'язання" за Віденською конвенцією про консульські відносини і за двосторонньою Консульською конвенцією.

Він пояснив, що російських консулів не пускають до Скрипаля та "не пропонують ніякої інформації, яка піддається перевірці, про їхні побажання в зв'язку з цим".

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що британська розвідка МІ-6 провела переговори з американським ЦРУ про переїзд Сергія Скрипаля та його дочки до США.


4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі в Солсбері.

Уряд Великої Британії оголосив, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження,   розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

Велика Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. В знак солідарності ще понад 20 країн світу, в тому числі США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських дипломатів.

Головне

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися