Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Росія може фактично поставити нам мат" - глава Пентагона про санкційний закон

30 квітня, 17:17
7329
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр оборони США Джеймс Меттіс

Міністр оборони США Джеймс Меттіс звернувся до сенаторів із проханням про внесення винятків у санкційний закон, затверджений у 2017 році. Про це повідомляє Defenseone

Меттіс заявив, що закон, який ухвалено, щоб притягнути Кремль до відповідальності за його міжнародну політику, може заважити Пентагону протистояти впливу Москви.

"Росія може фактично поставити нам мат" - застерігає сенаторів Меттіс. 

Закон про протидію суперникам Америки шляхом санкцій (CAATSA) зменшує можливості союзництва США з країнами, які історично залежать від експорту зброї з Росії.

Міністр виступив за запровадження вийнятків у законі з міркувань національної безпеки для країн, які намагаються зменшити залежність від Москви.

"Існують країни, які намагаються припинити закупувовувати російську зброю та системи. Потрібно лише подивитись на Індію, В’єтнам та деякі інші країни, щоб зрозуміти, що з часом ми собі ж зашкодимо", – заявив Меттіс перед Комітетом з питань збройних сил Сенату.

Нагадаємо, з 29 січня США попередили про початок застосування "вторинних" антиросійських санкцій. Обмежувальні заходи були запроваджені проти будь-яких осіб, які здійснюють "істотний" бізнес із російськими оборонними та розвідувальними організаціями, список яких було опубліковано в жовтні.

До переліку увійшли Калашников, Іжмаш, Туполєв, Алмаз-Антей, Рособоронекспорт, Ростех, Сухий, Адміралтейські верфі, Іжевський механічний завод, Оборонпром, Уралвагонзвавод, Вертольоти Росії та інші компанії. Також в списку фігурують такі російські структури, як ФСБ, СВР і ГРУ.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 17:46

article_img
Прем'єр Мей скасувала голосування у парламенті з питання Brexit