Росія та "Л/ДНР" відмовляються вирішувати питання контролю над українсько-російським кордоном - Кучма

16 вересня 2016, 15:57
2027
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кучма розкрив позицію Росії і бойовиків з питання кордону

Російська сторона і представники самопроголошених республік "Л/ДНР" відмовляються створити п'яту підгрупу з питання повернення українського контролю на кордоні з Росією

Про це повідомив представник України на переговорах Тристоронньої контрактної групи в Мінську Леонід Кучма, пише Інтерфакс-Україна.

"Вони прекрасно розуміють, якщо кордон буде наш, то вирішуються й багато інших проблем. В першу чергу, пов'язані з постачаннями озброєнь", - пояснив Кучма.

На даний момент у рамках переговорів у Мінську працюють чотири підгрупи: з гуманітарних, політичних, економічних питань, а також з питань безпеки.

Нагадаємо, виступаючи на конференції президент Петро Порошенко заявив, що без виконання Росією своїх зобов'язань у сфері безпеки в Донбасі, Україна не зробить ані кроку вперед.

"Жодного кроку вперед, поки російська сторона не відведе свої війська на безпечну відстань і не здійснить заходів у сфері безпеки".

Україна вважає повне відновлення контролю над кордоном з Росією одним із чинників врегулювання ситуації в Донбасі.

Порошенко повідомляв, що українська сторона не контролює 409 км (п'яту частину) державного кордону з Росією.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше