Reuters: США мають намір припинити співпрацю з Росією щодо Сирії

29 вересня 2016, 19:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Reuters: США мають намір припинити співпрацю з Росією щодо Сирії - фото

Очікується, що офіційно про це Вашингтон оголосить 29 вересня

Інформаційне агентство Reuters дізналося про намір США оголосити про припинення дипломатичної співпраці з Росією щодо Сирії

За даними джерел інформагентства, про це Вашингтон оголосить 29 вересня, пише Slon.ru.

Однією з причин цього є ескалація ситуації у місті Алеппо, в районі якого сили Башара Асада почали наземний наступ.

Крім того, заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен повідомив, що президент Барак Обама попросив американські відомства запропонувати нові варіанти подальших дій у Сирії.

29 вересня держсекретар США Джон Керрі попередив главу російського МЗС Сергія Лаврова про готовність Вашингтона припинити взаємодію з Росією щодо Сирії через неконструктивну політику Москви.

У МЗС РФ після заяви Керрі назвали погрози США шантажем, який націлений на те, щоб нав'язати вигідні Вашингтону і їх "клієнтам" рішення.

27 вересня армія режиму Башара Асада пішла в наступ на райони Алеппо, контрольовані поміркованою опозицією. Як повідомлялося, сили Асада ведуть наступ на стару частину міста одразу з чотирьох напрямків.

Сирійська опозиція заявила, що після кривавих бомбардувань російською та урядовою авіацією процес переговорів, які ведуться під егідою ООН за участю США і Росії, став безглуздим.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентські списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал