Reuters: ЄС пообіцяв країнам Африки чималий бонус за активізацію боротьби з міграцією

0 коментувати
ЄС розробив заходи для боротьби з міграцією з Африки

ЄС розробив заходи для боротьби з міграцією з Африки

Лідери ЄС запропонували африканським країнам фінансову допомогу в обмін на боротьбу з хаотичною міграцією через Середземне море і обіцянку прийняти назад біженців, яких депортує Європа

Зокрема, авторитетне інформагентство посилається на план дій, який повинні підписати на саміті ЄС-Африка, який проходить на Мальті в четвер, пише Европейська правда.

Так, ЄС обіцяє збільшити фінансову підтримку африканських країн, шляхом створення спеціального фонду, кошти з якого підуть на реалізацію повернення біженців, яким відмовили у наданні притулку в країнах ЄС.

Обсяги фінансування фонду можуть перевищити 1,8 млрд євро.

Згідно з даними агентства, серед пропозицій ЄС фігурує обіцянка знизити комісійні за переказ грошей на батьківщину з Європи в Африку. Це особливо турбує африканські уряди, адже стримування міграції може зменшити грошові перекази від емігрантів.

Крім того, пропонується полегшення візових процедур і доступу для африканського бізнесу з країн, які погодяться взяти назад громадян, яких країни ЄС хочуть вислати як нелегалів.

ЄС планує запустити пілотний проект боротьби з нелегальними мігрантами, в рамках якого африканські держави будуть відправляти чиновників у Європу - вони повинні ідентифікувати низку своїх громадян, яких потім повернуть назад.

Відзначається, що на цьому шляху можуть виникнути деякі труднощі - багато нелегалів знищують документи, щоб неможливо було встановити їх громадянства і потім депортувати на батьківщину.

Раніше, Французький інститут громадської думки провів дослідження, в якому намагався визначити країни ЄС, де найменше хочуть допомагати біженцям.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: