Радник Трампа: Сьогодні словам Росії вже ніхто не вірить

3 січня 2018, 13:04
612
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Герберт Макмастер

Радник президента США з національної безпеки, генерал-лейтенант Герберт Макмастер заявив, що запевненням Росії про невтручання в справи інших держав вже ніхто не вірить.

У інтерв'ю Голосу Америки Макмастер заявив, що зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації - це перший важливий крок, який дозволить всім побачити справжні наміри РФ.

Останнім часом росіяни активізувалися в Європі, наприклад, під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі про статус Каталонії, намагалися спровокувати путч в Чорногорії і проявляли активність навіть в Мексиці.

Макмастер додав, що Росія як і раніше заперечує свою причетність до подібних дій, але робить це все менш переконливо.

"Ці ж самі люди заявляли: "Ні, ми не збивали авіалайнер і не вбивали всіх цих людей; Ні, наших солдатів немає в Криму і на сході України; Ми не надаємо підтримку сирійському режиму, відповідальному за масові вбивства власних громадян з використанням хімічної зброї ". Сьогодні цим словам вже ніхто не вірить", - наголосив Макмастер.

Радник Трампа зазначив, що необхідно знайти спосіб протистояти досить просунутій новій стратегії, яку Росія удосконалила за багатьма параметрами.

За словами генерала, ця нова загроза складається з використання дезінформації, пропаганди і соціальних мереж для того, щоб розколоти суспільство і налаштувати соціальні групи одна проти одної.

"Ми торкнулися цієї проблеми в нашій Стратегії національної безпеки, бо для нас важливо відкрито говорити про те, що роз'єднує і об'єднує нас як націю, про наших прагнення і цінності, такі як права особистості, верховенство закону і демократія", - заявив Макмастер.

У грудні 2017 року президент Дональд Трамп озвучив основні положення нової редакції стратегії національної безпеки, яка стане каркасом американської зовнішньої політики на найближчі роки.

Головними загрозами для інтересів Вашингтона прогнозовано названі КНДР і Іран.

Росія і Китай названі конкурентами Сполучених Штатів і державами-ревізіоністами, які прагнуть кинути виклик Вашингтону і підірвати його безпеку і процвітання.

Головне

Події

Вчора, 18:51

article_img
Внаслідок обстрілу бойовиків один український військовий отримав поранення – ООС
Бокс

Вчора, 14:06

article_img
Суперником Гвоздика став непереможений американський боксер
Геополітика

Вчора, 21:35

article_img
Ізраїль і Чад відновлять дипломатичні відносини через 47 років після розриву

Вибір редакції

Події

Вчора, 07:05

article_img
Добре ім'я. Найпопулярніші імена новонароджених в Україні та світі
Події

Вчора, 17:45

article_img
Наші люди. Діаспора стала двигуном українського лобі в США та збирає мільйони доларів для батьківщини
Лонгріди

Вчора, 16:54

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину