Радбез ООН збирає екстрене засідання щодо КНДР

15 вересня 2017, 06:52
54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Початок засідання заплановано на 15:00 за Нью-Йорком

У п'ятницю, 15 вересня, Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй проведе екстрене засідання в форматі закритих консультацій щодо останнього ракетного пуску КНДР, повідомляє Укрінформ з посиланням на джерело в Постійному представництві при ООН

"Завтра, на вимогу США і Японії, Рада Безпеки проведе закриті консультації у зв'язку з запуском ракети Північною Кореєю. Початок засідання заплановано на 15.00 за Нью-Йорком", - відзначило джерело.

Раніше повідомлялося, що влада Південної Кореї скликає екстрене засідання ради національної безпеки у зв'язку новим ракетним пуском з боку КНДР.

Нагадаємо, 15 вересня о 6:57 ранку за японським часом (0:57 за Києвом) Північна Корея запустила ракету в напрямку регіону Тохоку. Снаряд пролетів над японським островом Хоккайдо і через дев'ять хвилин впав у Тихий океан на відстані в 2000 км на схід від мису Ерімо. Ракета досягла висоти 770 км і пролетіла 3700 км.

Пізніше стало відомо, що КНДР випустила балістичну ракету проміжної дальності.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше