Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рада безпеки ООН ввела нові санкції проти Північної Кореї

22 грудня 2017, 20:36
183
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У РБ ООН проголосували за нові санкції щодо КНДР 

У п'ятницю, 22 грудня, Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти Північної Кореї

Санкції ініційовані у відповідь на випробування КНДР міжконтинентальних балістичних ракет.

Прийнята резолюція 2397 (2017) визначає провокативну ядерну і ракетну політику КНДР як пряму загрозу міжнародному миру і безпеці.

Згідно з рішенням РБ ООН, вводиться обмеження постачання до КНДР сирої нафти до 4 млн барелів протягом року після схвалення резолюції та повна заборона після зазначеного періоду. На 90% скорочуються постачання до КНДР продуктів нафтопереробки.

Країнам також забороняється купувати харчові продукти, електричне обладнання, каміння, деревину,  вироблені у Північній Кореї.  Також вводиться заборона експорту до КНДР промислового обладнання та металів, а також транспортних засобів.Ситуація на Корейському півострові загострилася після низки ракетних та ядерних випробувань північнокорейським режимом. КНДР декілька разів запускала міжконтинентальні балістичні ракети у бік Японії. 

Останній тест балістичної ракети в КНДР здійснили на світанку 29 листопада (за місцевим часом). Північна Корея провела запуск міжконтинентальної ракети Хвасон-15. Ракета пролетіла близько 1000 км, досягла максимальної висоти і впала в Японському морі.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися