Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Путін: Санкції Заходу будуть поступово зніматися

6 червня, 11:38
1319
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін вважає, що західні санкції будуть поступово зніматися з РФ.

Про це Путін заявив в інтерв'ю Медіакорпорації Китаю напередодні візиту до Пекіну.

"Я виходжу з того, що все-таки здоровий глузд переможе, що всі незаконні обмеження, шкідливі для розвитку світової економіки, будуть поступово зніматися, і ми нормалізуємо наші відносини з усіма партнерами, в тому числі і зі Сполученими Штатами, і іншими країнами, які пішли у них на поводу і ці санкції застосовують", - заявив Путін.

Президент РФ додав, що санкції Москву не лякають і ніколи не змусять її відмовитися від самостійного, суверенного шляху розвитку.

Також він висловив думку, що країни, які "пішли на поводу у Сполучених Штатів, самі починають страждати від того, що (до них, - Ред.) починають застосовувати обмеження..."

Дивіться також

Економічні санкції Заходу, що стосуються окремих секторів економіки Росії, було запроваджено у 2014 році після російської агресії проти України. 

21 грудня 2017 року Рада Європейського Союзу продовжила економічні санкції проти Росії ще на півроку - до 31 липня 2018 року.

6 квітня США запровадили санкції проти сімох російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи та еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, яка веде підривну і деструктивну політику по всьому світу, зокрема продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Нові санкції США обвалили російський фондовий ринок і призвели до падіння курсу рубля.

Сукупні статки 50 найбагатших людей Росії тільки за день скоротилися більш ніж на $11,7 млрд слідом за падінням російського фондового ринку через введення нових санкцій США.

22 травня Росія у відповідь запровадила контрсанкції. 

5 червня прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії, адже вони "принижують російське громадянське суспільство".

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:55

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися