Путін підписав указ про заходи у відповідь на антиросійські санкції України

22 жовтня 2018, 15:47

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про заходи у відповідь на антиросійські санкції України.

Указ Путіна опубліковано на офіційному сайті Кремля у понеділок, 22 жовтня.

Уряду РФ доручено "визначити переліки фізичних і юридичних осіб, щодо яких застосовуються спеціальні економічні заходи", а також "визначити спеціальні економічні заходи, які застосовуються щодо фізичних і юридичних осіб".

Відео дня

"Такі дії зроблені у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, а також з метою захисту національних інтересів", - додали у Кремлі.

2 травня РНБО підтримала рішення про запровадження нових санкцій проти Росії та продовження вже наявних.

Нові санкції запроваджені на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в окупованому Криму у межах виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації у Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

Також запроваджено санкції щодо осіб, які причетні до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, котрі незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи та членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо.

Показати ще новини
Радіо НВ
X