22 жовтня 2018, понеділок

Проблема бідності у США поглибилася за час правління Трампа - представник ООН

0 коментувати
У США близько 41 мільйона людей живе в бідності
pixabay.com

У США близько 41 мільйона людей живе в бідності

Проблема бідності у Сполучених Штатах поглибилася за час правління дійсного президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Голос Америки із посиланням на експерта ООН з прав людини Філіпа Елстона.

Експерт дійшов висновку, що політика Трампа, спрямована на усунення системи підтримки від мільйонів бідних, а також винагородження багатих.

Спеціальний доповідач з надзвичайної бідності Філіп Елстон звернувся до влади США із закликом забезпечити надійний соціальний захист і вирішити основні проблеми, а не "карати й ув'язнювати бідних".

Він заявив, що, незважаючи на те, що соціальні виплати та доступ до медичного страхування скорочуються, податкова реформа президента Дональда Трампа нагородила несподіваними прибутками надзвичайно багаті та великі компанії, а це ще більше посилило нерівність між соціальними прошарками.

Політика США після боротьби з бідністю президента Ліндона Джонсона в 1960-х роках була "щонайменше недбалою", зазначив експерт.

"Але політика, що проводилася протягом минулого року, свідомо розроблена так, щоб усунути основні засоби захисту для найбідніших, покарати тих, хто не зайнятий працевлаштуванням, і зробити навіть основну медичну допомогу перевагою, а не правом громадянина", – зазначив Елстон.

Наразі у США близько 41 мільйона людей живе в бідності, з них 18,5 млн – в умовах крайньої бідності, а серед дітей бідною є кожна третя дитина. Експерт додав, що Сполучені Штати мають найвищий рівень бідності серед молоді у промислово розвинених країн.

Однак зазначається, що дані Бюро перепису населення США, які він цитував, охоплюють лише період за 2016 рік, і експерт не дав ніяких порівняльних даних про масштаби бідності до і після того, як Трамп прийшов до влади в січні 2017 року.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: