Примхи Путіна, війна за прем'єра і 90% ідіотів: топ-5 точок зору

0 коментувати
Леонід Радзіховський: Вирішального військового успіху досягнуто не було, Алеппо так і не взяте, а Росія просто взяла і пішла

Леонід Радзіховський: Вирішального військового успіху досягнуто не було, Алеппо так і не взяте, а Росія просто взяла і пішла

Найкращі точки зору тижня – вибір редакції

«Незвичайна легкість, з якою Путін увійшов до Сирії, а потім вийшов, говорить про граничну несерйозність і авантюрність цієї місії. Це геополітичні примхи, які логіці не піддаються.», - публіцист Леонід Радзіховський розмірковує про причини виведення російських військ із Сирії.

«90% людей - ідіоти. В будь-яких країнах. Але демократія працює. Гарантом розвитку є еліта, аристократія, бізнес-лідери, які приймають рішення», - аналітик Сергій Фурса пояснює, чого Україні бракує для успіху.

«Більшість новинних випусків ігнорують реальні події на місці, применшуючи рівень бойових дій, а також присутність Росії в цій війні», - американський журналіст Нолан Петерсон описує, як живуть українські солдати на передовій.

«Уся ця трагічна оперета виявляє цілковиту деградацію, ентропійність, нікчемність, імітаційність, тупість і недолюдськість українського політичного істеблішменту», - російський політолог Андрій Окара аналізує хід боротьби за крісло прем'єра в Україні.

«Те, що зараз відбувається в Луганській і Донецькій областях, - зрада щодо тих, хто лише рік тому насмілився підняти український прапор над своїми містами», - депутат Мустафа Найєм розповідає, що проукраїнські громадяни звільнених міст виявилися заручниками домовленостей.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: