Прем'єр Словаччини подарував Орбану новий шарф

24 листопада, 14:07
Едуард Гегер та Віктор Орбан (Фото:Eduard Heger / Twitter)

Едуард Гегер та Віктор Орбан (Фото:Eduard Heger / Twitter)

Прем'єр-міністр Словаччини Едуард Гегер пожартував над угорським колегою Віктором Орбаном через його шарф з картою Великої Угорщини, який викликав великий скандал у суспільстві.

Гегер подарував Орбану новий шарф — із символікою Словаччини.

«Помітив, що Віктор Орбан має старий шарф, тому подарував йому сьогодні новий», — написав прем'єр Словаччини, опублікувавши фото з Орбаном.

Відео дня

Під старим шарфом Гегер мав на увазі шарф із обрисами Великої Угорщини з частинами сусідніх держав у її складі — сучасних Австрії, Словаччини, Румунії, Хорватії, Сербії та України, які належали Королівству Угорщина до кінця Першої світової війни, після чого вона втратила їх за умовами Тріанонського мирного договору.

Напередодні Орбан під час товариського футбольного матчу зі збірними Угорщини та Греції у Будапешті з'явився на стадіоні у шарфі з картою Великої Угорщини з територіями, які зараз належать Австрії, Словаччини, Румунії, Хорватії, Сербії та України.

https://www.youtube.com/watch?v=4tWOTTpr2VQ

У МЗС України у відповідь на це заявили, що очікують на вибачення від Угорщини та спростування зазіхання на територіальну цілісність України.

Сам Орбан у своє виправдання заявив, що не треба "бачити того, чого немає".

Показати ще новини
Радіо НВ
X