Порошенко висловив вдячність США за розширення санкцій щодо Росії

2 вересня 2016, 00:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Порошенко висловив вдячність США за розширення санкцій щодо Росії - фото

Президент України також сподівається на продовження санкцій і посилення їх в разі необхідності з боку Євросоюзу

Президент України Петро Порошенко подякував США за розширення санкційних списків російських компаній та фізичних осіб, наголосивши, що Росія має відчути ціну за порушення міжнародного правопорядку. Про це йдеться у повідомленні, що з'явилося на акаунті глави держави у мережі Facebook

"Ще 37 фізичних осіб та компаній, причетних до російської агресії проти України та окупації Криму – під санкціями. Щиро вдячний американським партнерами за цей важливий крок солідарності з Україною", - зазначив президент.

"Росія як держава-агресор має відчути ціну за брутальне порушення міжнародного правопорядку – окупацію чужої території, розв’язання гібридної війни у центрі Європи і вбивства тисяч невинних людей", - додав він.

Крім цього Порошенко висловив сподівання, що Євросоюз буде підтримувати подібну політику протидії російській агресії та продовжить санкції проти РФ.

"Розраховую, що наші партнери, передусім Європейський Союз, підтримають цю логіку і секторальні санкції проти Росії будуть продовжені, а в разі ескалації – посилені", - йдеться в заяві глави держави.

Як повідомлялось раніше, 1 вересня США розширило список санкцій щодо російських компаній і фізичних осіб. Зокрема, санкції накладені на 17 фізичних осіб та 20 компаній з РФ. Низка російських ЗМІ також потрапила під санкції.

Під дію санкцій також потрапили компанії, які займаються будівництвом мосту через Керченську протоку з Таманського півострова на окупований РФ Кримський.

1 вересня Кабінет міністрів України доповнив санкційні списки російських компаній 259 фізособами і 46 юрособами.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал