Порошенко: Шимон Перес – це втрата не лише Ізраїлю, але й усього світу

30 вересня 2016, 11:43
331
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Порошенко: Шимон Перес – це втрата не лише Ізраїлю, але й усього світу - фото

Порошенко назвав Шимона Переса великим другом України

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття ізраїльському народу у зв’язку зі смертю колишнього президента країни Шимона Переса

Під час церемонії прощання з Пересом, яка проходить в Єрусалимі, Порошенко зазначив, що це втрата не лише для Ізраїлю, а й для всього світу, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Ми прощаємось з добрим другом України. Шимон Перес – видатна постать у глобальному масштабі, адже він завжди докладав максимальних зусиль для підтримки миру та ставив принципи честі та поваги до людської гідності понад усе. Тому це втрата не лише Ізраїлю, але й усього світу", - сказав Порошенко.

У церемонії також беруть участь глави держав та урядів багатьох держав світу, велика кількість іноземних політиків та державних діячів. Зокрема, присутні президент США Барак Обама та держсекретар Джон Керрі, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, президент Франції Франсуа Олланд, президент Німеччини Йоахім Гаук, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, президент Польщі Анджей Дуда, президент Литви Даля Грибаускайте, президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Болгарії Росен Плевнелієв, президент Румунії Клаус Іоханніс, генеральний секретар NATO Йенс Столтенберг, голова Європейської ради Дональд Туск, генерал-губернатор Австралії Пітер Косгроув, принц Чарльз та інші офіційні особи.

Нагадаємо, екс-президент Ізраїлю Перес помер на 94-му році життя.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал