Похмілля від анексії Криму росіяни будуть відчувати все життя - колишній головний редактор телеканалу Дождь

19 коментувати
На думку Зигаря, нормалізація українсько-російських відносин за нинішньої російської влади неможлива
Фото з особистого архіву Михайла Зигаря

На думку Зигаря, нормалізація українсько-російських відносин за нинішньої російської влади неможлива

Росіяни вважають зовнішню політику Кремля досить успішною, тому що величезні зусилля пропаганди в останні місяці сфокусовані на тому, щоб описати, яке жахливе життя практично у всіх країнах за межами Росії. Про це в інтерв'ю НВ розповів кольшній головний редактор популярного російського телеканалу Дождь, письменник, автор книги Вся кремлівська рать Михайло Зигар

"Що криза, яка існує в РФ, - насправді, райські умови, а Європа просто гине під ножами біженців, Німеччина взагалі вже майже загинула, скрізь все досить жахливо, тільки в Росії досить все чудово. Як не дивно, цей посил багатьох телеглядачів переконує. Важко розчаруватися у зовнішній політиці, коли тобі постійно висувають докази того, що це найуспішніша з усіх можливих зовнішніх політик", - сказав Зигар.

Він вважає, що все, що відбувається зараз дуже небезпечно саме тому, що не зникне "за два дні".

"Це у покоління, навіть у декількох, які зараз все це сприймають, залишиться надовго. Можливо, похмілля від захвату 2014 року [анексія Криму] вони будуть відчувати все життя", - зазначив Зигар.

На його думку, зараз немає ніякої загрози рейтингу президента Росії Володимира Путіна, у влади немає панічних настроїв.

"Зате багато чиновники всерйоз стурбовані тим, що США ведуть війну проти Росії. Вони в це щиро вірять. І в Мюнхені прем'єр-міністр Медведєв сказав, що триває де-факто холодна війна. Це їх турбує. Їх не турбують ніякі проблеми всередині країни. Існує технологічна проблема, пов'язана з тим, що думські вибори відбудуться у вересні цього року, але немає ніяких побоювань з приводу того, ніби щось виходить з-під контролю", - підкреслив Зигар.

Нормалізація українсько-російських відносин - це складний двосторонній процес, і за нинішньої російської влади вона навряд чи можлива, зазначив він.

"Мені здається, так усі вважають. І в Україні теж", - підсумував Зигар.

Повне інтерв'ю з Михайлом Зигарем читайте в новому номері журналу Новое Время - №5 від 19 лютого 2016 року.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: