Південна Корея планує інвестувати у розвиток зв'язку 4G і 5G в Україні

26 травня 2017, 04:11
1187
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Південна Корея планує інвестувати у розвиток зв'язку 4G і 5G в Україні  - фото

Корейська сторона відзначила прогрес України на шляху реформ і поліпшення інвестиційного клімату

Південна Корея планує інвестувати в розвиток на території України стандартів бездротового зв'язку четвертого (4G) і п'ятого (5G) покоління, що забезпечують високошвидкісний доступ в інтернет, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку за підсумками зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва з корейським послом Лі Янг Гу і представниками корейської інвестиційної корпорації K-Growth

У свою чергу, корейська сторона відзначила прогрес України на шляху реформ та покращення інвестиційного клімату.

"Ми бачимо прогрес України на шляху до покращення інвестклімату. Ми також розуміємо, що невдовзі ці зміни дадуть значний поштовх для економіки та розвитку вашої країни. Це доповнить вигоди від стратегічного розміщення України на перетині важливих транспортних маршрутів, значні можливості розвитку промисловості, можливості у сфері ІТ та HiTech та надзвичайний людський потенціал. Це для нас є сильним сигналом для активізації свого інвестиційного інтересу до України", - підкреслив член ради директорів корейського офісу ЄБРР в Україні Сунмін Пак.

Нагадаємо, телеком-регулятор запропонував кілька змін у законодавстві, необхідних для впровадження четвертого покоління мобільного зв'язку.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською