Підтримка Асада, імпотенція України і майбутнє Донбасу: топ-5 думок

2 коментувати
Святослав Вакарчук: Керівництву країни потрібно вміти жертвувати власною кар'єрою і добробутом, владою і повноваженнями

Святослав Вакарчук: Керівництву країни потрібно вміти жертвувати власною кар'єрою і добробутом, владою і повноваженнями

Найкращі думки тижня – вибір редакції

«Центральне керівництво боїться віддавати владу на місця. Найчастіше цей страх прикривають словами про збереження цілісності держави», - лідер рок-групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук пояснює, чому Україні потрібна децентралізація.

«Стереотипи в головах людей з обох сторін: одні говорять про жидобандерівців, інші – про ватників. І чим довше триває це протистояння, тим глибшим воно стає», - соціолог Елла Лібанова розповідає про головну перешкоду відродженню Донбасу.

«Держава у нас відбулася. Але – неповноцінна, імпотентна. Можливості демократії не були нами запліднені», - психіатр і громадський діяч Семен Глузман називає основні проблеми України.

«Після виступу Путіна на сесії Генеральної Асамблеї ООН почалося розгортання дуже активної та агресивної пропаганди. Зросла підтримка Асада», - директор "Левада-Центру" Лев Гудков аналізує, як росіян переконують у необхідності вторгнення в Сирію.

«Без відновлення контролю над кордоном і виведення військ вибори в Донбасі буде важко назвати вільним волевиявленням», - політолог Олексій Гарань побоюється, що окуповані території з рук бойовиків вирвати не вдасться.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: